Home » Стефанішина може очолити Мін’юст замість Малюськи – джерела УП

Стефанішина може очолити Мін’юст замість Малюськи – джерела УП

by Marko Florentino
0 commentОЛЬГА СТЕФАНІШИНА, ФОТО: GETTY IMAGES

Вцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина може очолити Міністерство юстиції замість Дениса Малюськи, залишивши за собою нинішню посаду.

Джерело: стаття “Української правди” “Юля-прем’єр або тривання Шмигаля. Чи замінить Зеленський найдовший уряд в історії”

Деталі: За даними джерел УП у команді президент Володимира Зеленського, чинний міністр юстиції Денис Малюська вже деякий час тому підписав заяву про свою відставку, але без дати, і в хід її поки не пустили.

Реклама:

Як переконують співрозмовники УП, Стефанішину планують призначити віцепрем’єркою з євроінтеграції та міністеркою юстиції.

Також у Зеленського досі розглядається варіант не міняти прем’єра, а обмежитись заміною, тобто призначенням міністрів у критичні міністерства.

“Потенційних змін у Кабміні настільки багато, що навіть без зміни Шмигаля їх досить, щоби говорити про глобальне перезавантаження уряду”, – зазначають джерела УП.

Source link

You may also like

Leave a Comment

NEWS CONEXION puts at your disposal the widest variety of global information with the main media and international information networks that publish all universal events: news, scientific, financial, technological, sports, academic, cultural, artistic, radio TV. In addition, civic citizen journalism, connections for social inclusion, international tourism, agriculture; and beyond what your imagination wants to know

RESIENT

FEATURED

                                                                                                                                                                        2024 Copyright All Right Reserved.  @markoflorentino